Forum Gwiezdne Wojny

Forum Dla Wielkich Fanów Star Wars

Ogłoszenie

Witam, i Zapraszam Nowych Użytkowników Na Nasze Forum !!! Potrzebujemy Moderatora !!! Pomórzcie Reklamować Forum By Stało Się Bardziej Popularne xD !!!

#1 2010-12-27 10:43:19

 Cade Skywalker

Cade Skywalker

32210942
Skąd: Za Granicą
Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 27
Punktów :   
Wiek: 13 Lat
WWW

Zasady i Kary

Zasady:

1. Nie wolno, używać słów wulgarnych, obraźliwych i nie stosownych.
2. Nazwa Użytkownika, nie może być w jaki kolwiek sposób, wulgarna, obraźliwa i nie stosowna.
3. W postach piszemy tylko odpowiedzi na tematy.
4. nie zakładamy dwóch różnych wątków w jednym temacie.
5. Zważamy na ortografię i na forum nie piszemy slangiem internetowym np. ZasTaNowiĘ, czy Ja Nie Mogę... Duża litera stosowana jest tylko na początku zdania
lub w wyrazach nazywających, np. jak Żory czy Polska.
6. Nie wolno mieć więcej niż jedno konto na tym samym IP.
7.Zabronione jest także, w postach reklamować swoich stron internetowych.
8. Jeżeli chcesz stworzyć temat, najpierw zobacz czy owy temat już nie został stworzony, jeżeli jest stworzony, ale jest zamknięty i starszy niż 3 miesiące, możesz i tylko wtedy możesz założyć podobny temtat.
9. Nie piszemy w tematach zamkniętych i w tematach starszych niż 3 miesiące.

Kary.

1. Za użycie wulgarnych słów na forum, grozi 24 godziny bana i usunięcie tematu/posta gdzie te słowa się znajdują.
2. Za używanie, obraźliwych/nie stosownych Nazw Użytkownika, grozi od 24 godzin do tygodniowego bana, i zmianę nazwy.
3. Jeżeli Temat jest o np Starej Trylogii, piszemy o starej trylogii, a nie odpisujemy tylko: oki, jestem za czy oj tak stary. Inaczej post zostanie usunięty.
5. Za pisanie tak zwanym slangiem grozi tydzień kary zwanej banem.
6. Jeżeli zdaży się multi-konto, banujemy użytkoiwnika na zawsze.
7. Za reklamowanie swoich stron, grozi do miesiąca kary.
8. Za założenie tematu który już istnieje (Są wyjątki: przeczytaj dokładnie punkt wyrzej) grozi do tygodnia kary i usunięcie tematu.
9. Za pisanie w tematach zamkniętych grozi do 24 godz. bana i usunięcie posta, w pisaniu w tematach starszych niż trzy miesiące grozi usunięciem posta.

Narazie mamy jednego admina, a ja nie moge być wszędzie, jako tako będę próbował utrzymywac pożądek na forum, ale może zdażyć się że coś przeoczę. (Zasady będą aktualizowane co jakiś czas)sać treść regulaminu forum.

Tak wiem że te zasady są podawane przy rejestracji, i są w dziale "Zasady" ale tylko tutaj w tym temacie będziemy aktualizować te zasady.


Nie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma namiętności- jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpłyty HDPE airedale terrier szczeniaki Gdańsk pensjonaty